AGRIPEL

DEALER CIĄGNIKÓW I MASZYN ROLNICZYCH

Adresy

Agripel Sp. z o.o.

83-130 Pelplin ul. Strzelnica 4

NIP: 593-24-31-936

Tel: 58 536 00 90

Fax: 58 536 16 61

Sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych

Mirosław Nagórski

E-mail: m.nagorski@agripel.pl

Tel: 606 194 829

Janusz Piotrowski

E-mail: j.piotrowski@agripel.pl

Tel: 664 172 600

Andrzej Kurowski

E-mail: a.kurowski@agripel.pl

Tel: 600 472 453

Sprzedaż części zamiennych

Edward Orlikowski    

E-mail: e.orlikowski@agripel.pl     

Tel: 664 172 737

 

Ariel Gleizner    

E-mail: a.gleizner@agripel.pl     

Tel: 668 022 298

 

Serwis

Adam Cabaj 

E-mail: a.cabaj@agripel.pl   

Tel: 660 700 426

 

Administracja

Michał Bauer    

E-mail: m.bauer@agripel.pl          

Tel: 500 062 824

Agripel.pl - Dealer ciągników i maszyn rolniczych