AGRIPEL

DEALER CIĄGNIKÓW I MASZYN ROLNICZYCH

Adresy

  83 - 130 Pelplin, ul. Strzelnica 4

Tel: 058 536 00 90
Tel: 058 536 00 92
Fax: 058 536 16 61

e-mail: poczta@agripel.pl

 
  84 - 100 Puck, ul.Wejherowska 5

Tel: 058 774 31 68
Fax: 058 774 31 68

e-mail: poczta@agripel.pl

 
82 - 300 Elbląg, Władysławowo 67/11
(przy obwodnicy Elbląga)

Tel 606 194 829

e-mail: m.nagorski@agripel.pl

Sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych

Mirosław Nagórski    

E-mail: m.nagorski@agripel.pl          

Tel: 606 194 829

 

Józef Bauer                 

E-mail: j.bauer@agripel.pl                

Tel: 606 998 772

 

Janusz Piotrowski         

E-mail: j.piotrowski@agripel.pl        

Tel: 664 172 600

 

Waldemar Kortals         

E-mail: w.kortlas@agripel.pl            

Tel: 600 472 453

 

Daniel Wolfram              

E-mail: d.wolfram@agripel.pl        

Tel: 660 700 059

 

Sprzedaż części zamiennych

Edward Orlikowski    

E-mail: e.orlikowski@agripel.pl     

Tel: 664 172 737

 

Serwis

Mirosław Trepkowski   

E-mail: m.trepkowski@agripel.pl   

Tel: 660 700 426

 

Administracja

Michał Bauer    

E-mail: m.bauer@agripel.pl          

Tel: 500 062 824

Agripel.pl - Dealer ciągników i maszyn rolniczych